Hotelik Krasnoludki

Hotelik Krasnoludki to urocze miejsce z ponad 150-letnią tradycją. Budynek w zabudowie unikatowej szachulcowej. W środku wykończony drewnem i oryginalnymi ręcznymi malowidłami artysty Edwarda Szuttera.  

Otulony wiekowymi świerkami i strumykiem z kaskadą tworzą atmosferę wyjątkową i sielską. 

Zadbamy również o brzuchy naszych gości smaczną domową kuchnia. Po wyczerpujących wędrówkach można wypocząć w wygodnych pokojach z prywatnymi łazienkami.

Posiadamy 32  miejsc noclegowych w 9 pokojach 2, 3, 4, 5- osobowych + 2 pokoje rodzinne z salonem (4-os.). Każdy pokój wyposażony jest w prywatną łazienkę (prysznic, WC, umywalka).

Do dyspozycji gości  Wi-Fi, niestrzeżony parking, miejsce na ognisko i grilla. A dla dzieci huśtawki i piaskownica. W "Krasnoludkach" znajduje się jadalnia z całodobowym dostępem do kawy i herbaty, jak i aneks kuchenny.

Oferujemy darmowy Przewodnik po okolicy z niezbędnymi mapkami, jak i służymy radą w wyznaczaniu ciekawych miejsc i tras do górskich wędrówek. 

 

HOTELIK KRASNOLUDKI jet wtopiony w bujną przyrodę miejscem doskonałym na bazę wypadową w Karkonosze i do licznych atrakcji turystycznych regionu.

Z hoteliku jest zaledwie:

5 km do Karpacza,

7 km do Parku Wodnego Tropikana,

10 km do Term Cieplice,

a na szczyt Śnieżki tylko 15 km.

Stąd do Pragi jest 170km , a do Drezna 190 km.

Lokalną atrakcją są: wtulona w sąsiednie zbocze biała rotunda z barokową kaplicą św. Anny i wybijające spod niej Dobre Źródło, z którego woda przynosi ponoć szczęście w miłości :) Na wytrwałych piechurów (po 7 km)  w sąsiedniej Przesiece czeka Wodospad Podgórnej, trzeci co do wielkości w Karkonoszach. 

 

SOSNÓWKA to malownicza karkonoska wieś. Jej DOLNA część jest urzekająco rozpostarta nad brzegiem Zbiornika Sosnówka, GÓRNA wije się Pogańską Doliną, zboczami gór niemal po granice Górnego Karpacza.

Właśnie tam, w GÓRNEJ SOSNÓWCE, 600 m.n.p.m. po fascynującej jeździe górską serpentyną czeka na Gości wspaniały HOTELIK KRASNOLUDKI. Gości gotowych przedłożyć klimat i prostotę górskiego hoteliku, tradycyjną polską kuchnię i gościnność,  ponad luksus i szum nowoczesności.

Miłośników ciszy przetkanej szmerem wody i śpiewem ptaków, dla których 2 km do sklepu, 4 km do baru, smażalni, restauracji, czy 7 km do hipermarketu i stacji benzynowej nie są problemem, a synonimem relaksu i wypoczynku.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Ogólne

WiFi w pokojach
W cenie
Parking przy ulicy
W cenie
Parking własny
W cenie
Akceptujemy zwierzęta
Palenie zabronione

Board

Śniadanie
W cenie

Children

Plac zabaw dla dzieci
W cenie
Booking engine HOTRES.pl
Rezerwacja