WAKACJE Z WYCIECZKĄ

WAKACJE Z WYCIECZKĄ

800

/ 7 dni

Sprawdź ceny i dostępność

Oferta dotyczy tygodniowych pobytów rodziców (rodzica) z dziećmi, w okresie od 21 czerwca do 7 września. Obejmuje 7 noclegów w pokojach 2,3,4,5-osobowych, pokoju rodzinnym z salonem (4 os.), z posiłkami typu HB (śniadanie + obiadokolacja) + 

 BEZPŁATNA WYCIECZKA DLA CAŁEJ RODZINY 

Cena za pobyt:

  • Osoba dorosła: 800*,- zł      

  • Dziecko do 3 lat (śpiące z rodzicami):  gratis 

  • Dziecko od 3 do 12 lat:  400*,- zł  rabat 50% 

  • Dziecko od 12 do 16 lat: 600*,-zł  rabat 25% 

 W CENIE WYCIECZKA, DO WYBORU: 

 

Z oferty można skorzystać dokonując rezerwacji on-line, e-mail lub telefonicznie.

*Stawki nie zawierają opłaty klimatycznej 2,- zł dzien./osob.

 

 

UWAGA:

Wycieczkę można zamienić na każdą inną, oferowaną na stronie hotelu w zakładce http://hotelikkrasnoludki.pl/pl/wycieczki, za dopłatą. Informacje w recepcji.

 

Pamiętaj:

"Zawsze, przekraczając granicę, musisz mieć dokument potwierdzający tożsamość dziecka. Nie może to być legitymacja szkolna, karta rowerowa, akt urodzenia itp. Oficjalne dokumenty to wyłącznie dowód osobisty i paszport. Wybór dokumentu zależy od tego, dokąd zamierzacie podróżować. Jeśli chcesz jechać z maluchem tylko do Niemiec, Czech czy na Słowację, wystarczy mu dowód osobisty, który wyrabia się bezpłatnie. Jest ważny przez pięć lat Przepisy mówią, że dziecko może go mieć, ale nie musi – i wydawany jest tylko na uzasadniony wniosek rodziców. W praktyce, jeśli jako powód podasz podróż zagraniczną, nie spotkasz się z odmową. Żeby go wyrobić, w urzędzie miasta lub gminy muszą stawić się mama i tata. Jeśli jedno z nich nie może się zjawić, konieczna jest jego pisemna zgoda: poświadczona przez notariusza lub urząd gminy (gdy rodzic przebywa w kraju) lub ambasadę, konsulat lub zagranicznego notariusza (gdy rodzic przebywa za granicą). Dziecko poniżej 5 lat nie musi przychodzić osobiście. Dowodu rodzice nie muszą odbierać razem; wystarczy jedno z nich. Jeżeli dziecko ma tylko jednego opiekuna prawnego (bo np. drugie z rodziców jest pozbawione praw rodzicielskich lub nie żyje), warto mieć ze sobą dokument to poświadczający, np. akt zgonu czy wyrok sądu."

Sprawdź ceny i dostępność