noclegi ze zwierzętami karkonoszepokoje 3 osobowe sosnówkapokoje 2 osobowe sosnówkapokoje 4 osobowe tanio karkonoszeKarkonosze rodzinne wakacjetanie noclegi w Karkonoszach

Hotelik Krasnoludki

Sosnówka to malownicza karkonoska wieś dawnych tkaczy. Jej dolna część jest urzekająco rozpostarta nad brzegiem Zbiornika Sosnówka, a górna część wsi wije się Pogańską Doliną, zboczami góry Grabowiec niemal po granice Górnego Karpacza.

Właśnie tam, w  Sosnówce Górnej, 600 m.n.p.m. po fascynującej jeździe górską serpentyną czeka na Gości kameralny  Hotelik Krasnoludki. Zapraszamy wszystkich gotowych przedłożyć klimat i prostotę górskiego hoteliku, tradycyjną polską kuchnię i gościnność, ponad luksus i szum nowoczesności.

Nasz hotelik to urocze miejsce z ponad 200-letnią tradycją w sercu Pogórza Karkonoskiego. Budynek w unikatowej zabudowie szachulcowej z końca XVIII wieku, w środku wykończony drewnem i oryginalnymi ręcznymi malowidłami artysty Edwarda Szuttera. Otulony wiekowymi świerkami i strumykiem z kaskadą tworzą atmosferę sielską i wyjątkową. Hotelik Krasnoludki jest doskonałą bazą wypadową w Karkonosze, Rudawy Janowickie, Góry Izerskie, Góry Kaczawskie, Kotlinę Jeleniogórską oraz dalsze rejony tajemniczego dolnego śląska.

Zadbamy również o brzuchy naszych gości smaczną domową kuchnią. Po wyczerpujących wędrówkach można wypocząć w wygodnych pokojach z prywatnymi łazienkami.

Posiadamy 32 miejsca noclegowe w 9 pokojach 2, 3, 4, 5- osobowych + 2 pokoje rodzinne z salonem (4-os.+). Każdy pokój wyposażony jest w prywatną łazienkę.

Do dyspozycji gości oferujemy przestronną jadalnię z częścią wypoczynkową i aneksem kuchennym, oraz miejsce ogniskowe wraz z huśtawkami i piaskownicą dla dzieci.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Zwierzęta są mile widziane :)

Sprawdź wolny termin »

 

 

 Oferty Specjalne